Szkoła magi.

Odpowiedz

Emotikony
:D :) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode włączony
[Img] włączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Szkoła magi.

Re: Szkoła magi.

autor: Szymon Konieczny » dzisiaj, 07:30

Widzi więcej, będąc człowiekiem, od ciebie.
Zaliczyłeś, księgi.

Szkoła magi.

autor: Szymon Konieczny » dzisiaj, 07:27

Problem.
Tak się ucieszyłem, pokazując indeks z wszystkimi zaliczeniami mamie. Poszedłem na uczelnię. A tam:

Nie zaliczy drugiego roku, będąc człowiekiem, wiesz jak książki reagują na ludzi. To cud, że zaliczył pierwszy. Niczego się nie nauczy.

A to:

(a+b)

(a+b)(a+b)

(a^{2}+ab+ab+b^{2})=

a(a+2b)+b^{2}

Widzicie idę

(a+b)(a+b)(a+b)

a(a(a+2b)+2b^{2})+b^{3}

(a+b)(a+b)(a+b)(a+B)

a(a(a(a+2b)+2b^{2})+2b^{3})+b^{4}

To zobaczyłem w książce, posłuchała mnie.

Dajcie mi szansę.

Na górę