Znaleziono 8 wyników
- 9 sty 2011, 17:03
- Forum: C, C++, C#
- Temat: Mały problemik z biulderem 6
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3871
Re: Mały problemik z biulderem 6
Sprobuj skompilowac Devem albo jeszcze czyms innym i zobacz czy bedzie to samo. Nie jestem pewny czy we wlasciwosciach programu (prawy->wlasciwosci) sa jakis opcje co do czcionki
- 31 gru 2010, 15:12
- Forum: Administracja Windows
- Temat: Jak ograniczyć dostemp do internetu użytkownikom
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3844
Re: Jak ograniczyć dostemp do internetu użytkownikom
Niech sie co jakis czas resetuje a pozniej haslo przy logowaniu, po jakims czasie odechce im sie podchodzic do komputera
- 24 gru 2010, 11:30
- Forum: Forum ogólne
- Temat: Zawiesza mi sie dysk zewnetrzny. Co robic?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2253
Re: Zawiesza mi sie dysk zewnetrzny. Co robic?
Owszem moze byc to wirus. Zeskanuj go Kasperskim, albo Nodem, lub obojetnie czym masz
- 18 gru 2010, 19:21
- Forum: Forum ogólne
- Temat: So, need help!?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1976
Re: So, need help!?
Ya, We hear You
- 18 gru 2010, 15:42
- Forum: Forum ogólne
- Temat: Problem z komputerem
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4155
Re: Problem z komputerem
Bluescreeny pojawiaja sie czesto od problemu z hardwarem (przegrzanie, podlaczenie nowego urzadzenia), lecz jesli to nie to - to czestym lekarstwem na klopoty z softem jest taki trywialny sposob jak instalacja systemu od nowa.
- 18 gru 2010, 15:31
- Forum: Forum ogólne
- Temat: Folder system 32
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2485
Re: Folder system 32
Folder, w ktorym znajduja sie podstawowe programy, pliki i biblioteki Windows. Folder taki posiada kazdy system od Microsoftu. Znajduje sie on w X:/Windows/ (gdzie X to etykieta partycji). Druga nazwa to homepath (%HOMEPATH%). Najogolniej folder systemowy... takie lanie wody
- 18 gru 2010, 15:23
- Forum: Forum ogólne
- Temat: Odliczanie i reset komputera
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 2860
Re: Odliczanie i reset komputera
Formatowales partycje z Windowsem tylko, czy caly dysk?
Bo taki blad pojawia sie jak chcesz zamknac aktualnie uzywany proces sytemowy. Jako, ze sam tego nie robisz ktos(lub cos) musi to robic za ciebie , ale jezeli skanowales i to nie pomoglo to cholera go wie... moze nadeptales na odcisk jakiemus ...
Bo taki blad pojawia sie jak chcesz zamknac aktualnie uzywany proces sytemowy. Jako, ze sam tego nie robisz ktos(lub cos) musi to robic za ciebie , ale jezeli skanowales i to nie pomoglo to cholera go wie... moze nadeptales na odcisk jakiemus ...
- 11 gru 2010, 19:56
- Forum: Administracja Windows
- Temat: Nie wiem co się dzieje, pomóżcie proszę
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3508
Re: Nie wiem co się dzieje, pomóżcie proszę
Wyglada to tak jakby plik wykonywalny Word.exe byl zainfekowany
Mozesz sprobowac reinstalacje MS Worda, lub wylaczyc antywira i wtedy wlaczac program, lub pobrac OpenOfiice
Mozesz sprobowac reinstalacje MS Worda, lub wylaczyc antywira i wtedy wlaczac program, lub pobrac OpenOfiice