Spotkanie z JavaChampions - ByteMyCode, Wrocław

Programowanie w środowisku Java
sylwiawojtas

Spotkanie z JavaChampions - ByteMyCode, Wrocław

Post autor: sylwiawojtas » 14 wrz 2017, 14:18

Spotkanie z #JavaChampions: Wrocław, 7 października!

UBS Polska zaprasza na pierwszą edycję konferencji Byte My Code, podczas której spotkacie #JavaChampions: Josha Long oraz Kirka Pepperdine, jak również wyśmienitych specjalistów #Java: Łukasza Szydło, Sebastiana Malaca, Michała Kordasa i innych.

Wszystkich prelegentów oraz szczegółowe informacje znajdziecie na: https://bytemycode.pl

Nie czekajcie z rezerwacją biletu - na spotkanie z #JavaChampions przewidziano podczas pierwszej edycji tylko 250 biletów!
First come, first served!

OlaW

Re: Spotkanie z JavaChampions - ByteMyCode, Wrocław

Post autor: OlaW » 2 paź 2017, 09:52

Pierwsza edycja konferencji Byte My Code już za tydzień - na stronie pojawiła się agenda.
Java Champions - Josh Long i Kirk Pepperdine, a także doświadczeni specjaliści tacy jak Sebastian Malaca, Robert Jones, Michał Kordas - to od nich będziecie się uczyć!

Jakie tematy poruszą? Sprawdźcie w agendzie wydarzenia! Znajdziecie ją na stronie: https://bytemycode.pl

Liczba miejsc jest ograniczona - nie zastanawiajcie się nad dołączeniem zbyt długo i już teraz zarezerwujcie jeden z pozostałych 50 biletów :)

OlaW

Re: Spotkanie z JavaChampions - ByteMyCode, Wrocław

Post autor: OlaW » 5 paź 2017, 14:08

Na ByteMyCode widzimy się już w tę sobotę - spotkanie z Java Champions zaczynamy o 9:00 w Strefie Kultury Studenckiej we Wrocławiu.

Jeśli jeszcze nie wiecie, jakie tematy przygotowały dla Was takie sławy jak Josh Long, Kirk Pepperdine, Sebastian Malaca czy Łukasz Szydło, odwiedźcie stronę wydarzenia i przeglądnijcie agendę: https://bytemycode.pl

Podczas Byte My Code nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami - do zgarnięcia są słuchawki BOSE QuietComfort 35 oraz Raspberry Pi! W trakcie wydarzenia będziecie mogli zmierzyć się z grami retro na czas, a już teraz zarejestrowani uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę o języku Java w ramach konkursu online, który potrwa do 6 października.

Zostało jeszcze kilka ostatnich biletów, dlatego jeśli chcecie poznać osobiście prawdziwe gwiazdy Java, rezerwujcie miejsca dla siebie już teraz!

byronTit
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:20
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Spotkanie z JavaChampions ByteMyCode Wroclaw

Post autor: byronTit » 12 maja 2019, 01:25

Jesli czas i portfel pozwoli rowniez sie zjawie A tak powaznie jesli bede w tym czasie we Wroclawiu na 100 mnie zobaczycie

Pozdrawiam
https://thefreehreportonpsu.com/blackwolf-review/

ODPOWIEDZ