zaprojektuj swoją przyszłość

Programowanie w środowisku Delphi lub Pascal
KarieraITGigaCon
Posty: 11
Rejestracja: 4 maja 2011, 13:57

zaprojektuj swoją przyszłość

Post autor: KarieraITGigaCon » 4 maja 2011, 14:04

Już 11.06.2011r we Wrocławiu organizowane są targi pracy Kariera IT. Jest to wydarzenie umożliwiające nawiązanie współpracy z wiodącymi firmami informatycznymi i teleinformatycznymi.

Udział w targach jest doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą - omówienia wymogów oraz warunków współpracy. W targach biorą udział firmy, które zainteresowane są rekrutacja wyłącznie specjalistów IT – osób, które mają już doświadczenie w branży. Oferty, które będą Państwu składane podczas tego wydarzenia, uwzględniać będą dotychczas zdobyte przez Państwa doświadczenie. Znajdą się Państwo na liście najbardziej poszukiwanych specjalistów w Kraju – co z pewnością w krótkim okresie czasie przyniesie Państwu oferty współpracy z największymi firmami. Uczestnicząc w targach Kariera IT – zapewniają Państwo sobie przegląd najlepszych ofert przygotowanych specjalnie dla Państwa.

Podczas targów organizatorzy przygotowali dla uczestników cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Kraju. Wykłady poświęcone będą m.in.: negocjacji warunków płacowych oraz udoskonalaniu umiejętności interpersonalnych, poruszone będą również kwestię prawnych aspektów świadczenia pracy.

Udział w Targach jest całkowicie BEZPŁATNY- jedynym warunkiem udziału w targach jest wcześniejsza rejestracja na stronie http://www.targikarierait.pl/ - ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Rynek pracy IT jest obecnie rynkiem pracownika – to pracodawcy zabiegają o wysoko wykwalifikowanych pracowników. Choć wydaje się, że informatyków i programistów jest wielu, pozyskanie naprawdę wartościowych pracowników jest trudne. Organizowane przez uczelnie wyższe targi pracy nie spełniają oczekiwań pracodawców, gdyż uczestniczą w nich tylko studenci i absolwenci, a nie specjaliści. Pracującym na etacie informatykom trudno jest uczestniczyć w targach pracy, a pracodawcy zamiast rekrutować na targach wynajmują zewnętrzne agencje.

Kariera IT to platforma spotkań profesjonalistów. W związku z zapotrzebowaniem rynku stworzyliśmy możliwość spotkania dwóch stron: pracowników i pracodawców. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, co pozwoli zajętym w ciągu tygodnia pracownikom na zapoznanie się z rynkiem pracy IT, a organizacjom zapewni szybką i efektywną rekrutację.


Aleksandra Górecka
SW konferencje
22 427 36 44
aleksandra.gorecka@software.com.pl