Składany komputer.

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
PokerPoker
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2013, 22:18

Składany komputer.

Post autor: PokerPoker » 28 mar 2013, 22:25

Witam, będę składał komputer. Głównym celem komputera będzie duża ilość klatek na sekundę w Grach (FPS).
Co chcę od was? Chcę abyście wypisali mi z czego najlepiej "zrobić" komputer aby gry dobrze chodziły. Chcę aby w grach typu "Skyrim" "BF3" "GTA IV" na full detalach gra chodziła w 100% płynnie. (proszę o ilość fps "na oko")
Mam do dyspozycji 2750zł. Wypiszcie poniżej parametry komputera aby wszystko ładnie "śmigało" + Średnia Cena danej rzeczy. Z góry dziękuje.

pawelek

Re: Składany komputer.

Post autor: pawelek » 2 kwie 2013, 18:31

Hej,

Prawdę mówiąc, nie wnikając już konkrety, przy wysokich rozdzielczościach i maksymalnych detalach przy najnowszych grach może być ciężko przy takim budżecie. Bo tyle to kosztuje karta graficzna z wyższej półki lub mocny procesor ;) W takim budżecie trzeba brać raczej średnie sprzęty.

Możesz pomyśleć o:
- Intel Core i5 3470 4x3.20 GHz BOX (730PLN)
- DDR3 8GB 1600MHz Kingston HyperX Blu XMP (235PLN)
- GeForce GTX660 Gigabyte 2048MB (825PLN)
- resztę dobrać wedle budżetu, ale też np na zasilaczu czy płycie nie można za bardzo oszczędzać...

pzdr!

jakubgrabowski
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:08

Re: Składany komputer.

Post autor: jakubgrabowski » 21 sie 2014, 16:19

Zgadzam się najlepiej w takim przypadku, kupić kartę GeForce, i najlepiej żeby miał minimum 2048 mb pamięci, to wtedy gry będą chodziły płynnie.

ODPOWIEDZ