Drukarka HP Deskjet 1515 nie drukuje

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
orxx

Drukarka HP Deskjet 1515 nie drukuje

Post autor: orxx » 27 sie 2015, 17:02

Pare miesięcy temu kupiłam nowa drukarkę HP Deskjet 1515. Wszystko podłączyłam tak jak trzeba, zainstalowałam i działało. Później się zacieła więc odłączyłam, odinstalowałam ją i zrobiłam wszystko na nowo i było ok. Pare dni temu, brat wpadł na genialny pomysł wyczyszczenia komputera jakimś badziewnym programem i przez to powyłączał wszystkie usługi. Wczoraj w miare możliwości i przy pomocy internetu te najważniejsze włączyłam. Łącznie z buforem wydruku. Mimo to nadal nie drukuje. Wiem, że się nie zacięła, bo uruchamiają się na komputerze wszystkie jej funkcje typu skaner itp. Jednak gdy coś drukuje, uruchamia się kreator drukowania, wszystko cacy, wyskakuje okno "zakończono drukowanie" a tu nic ni ma. Tak jakby do drukarki nie dochodziło polecenie wydruku a komputer je z kolei widzi, że wydrukowało. To wina jeszcze jakiś usług systemu, których nie włączyłam czy co ? Drukarka jest ustawiona jako domyślna, resetowałam ją już kilka razy, odłączałam z prądu, odinstalowałam i zainstalowałam ponownie. I Ciągle to samo.