Problem z Internetem: mogę wejść tylko na niektóre strony

Forum zajmujące się sprawami osprzętu sieciowego
Pau1997
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2018, 18:44

Problem z Internetem: mogę wejść tylko na niektóre strony

Post autor: Pau1997 » 5 wrz 2018, 18:48

Cześć!
Od dwóch tygodni mam problem z internetem. Mam router Asus DSL-N12E. Wszystkie kontrolki świecą. Natomiast mogę wejść tylko na niektóre strony: facebook, youtube, działa jeszcze wyszukiwarka google, ale gdy chce wejść w konkretny link po dłuższym czasie oczekiwania wyskakuje informacja "Ta witryna jest nieosiągalna, ERR_TIMED_OUT". Problem występuje na każdej przeglądarce: google chrome, opera, mozzilla firefox. Na smartfonach ten sam problem. Działają tylko aplikacje: facebook, messenger, youtube, instagram. Nic więcej.

Dzwonię do Orange, opisuję problem i za każdym razem w odpowiedzi słyszę, że wszystko u nich w porządku, ale wyślą kogoś, kto sprawdzi nasz router. Był, sprawdził, pierwszy raz, drugi raz - wszystko okej, za trzecim razem powiedział, że nic więcej nie da się zrobić. Może wy mi pomożecie...

PatrycjaSV

Re: Problem z Internetem: mogę wejść tylko na niektóre strony

Post autor: PatrycjaSV » 5 gru 2018, 13:22

Niestety wielokrotnie operatorzy nie przejmują się kwestiami technicznymi.

Z pewnością sprawdzili, czy istnieje łącze i czy jest ono sprawne.

Skoro problem nie został naprawiony, możliwe, że modem został uszkodzony lub należy zmienić ustawienia w panelu administracyjnym.

Korzystałam z pomocy informatyków firmy Virtline, którzy wielokrotnie pomogli mi w problemach z urządzeniami sieciowymi.

Podsyłam link - https://www.virtline.com/outsourcing-it/kompleksowa-obsluga-informatyczna/

ODPOWIEDZ