Synology RT2600ac - problem z konfiguracją

Forum zajmujące się sprawami osprzętu sieciowego
warks
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, 18:29

Synology RT2600ac - problem z konfiguracją

Post autor: warks » 22 lut 2017, 19:29

Witam

Mam problem z podłączeniem sieci
Zakupiłem router Synology RT2600ac
Sam Internet jest światłowodowy – światłowód jest podpięty do urządzenia Dasan h665g od którego idzie kabel do synology po rj45 podłączony do Wlan
Pomimo restartu i wielu prób stale pokazuje mi komunikat: ODŁĄCZONY
Gdy podpinam ten sam kabel od urządzenia Dasan h665g do wlan urządzenia TP-link tl-wr841N – dostarczony, przez firmę która świadczy usługi internetowe – działa

Gdy zrobiłem w ten sposób: do TP-link tl-wr841N jest podpięty internet po Wlan, potem z tego routera podpinam po rj45 do synology - w synology jest komunikat podłączony.
Sam osobiście nie mogę wejść do ustawień routera TP-link tl-wr841N
Hasła nie znam – jest on znany tylko firmie
Pomysł jaki miałem na swoją sieć to:
Światłowód -> Dasan -> Synology -> zakupiony przeze mnie switch TP-Link model TL-SG108E -> 8level WRT300SMART (po kliencie rozsyłający sygnał do kolejnych zakamarków domu)
Jak mogę skonfigurować synology aby wszystko działało- bez użycia routera firmy która mi dostarczyła go – a może jest jakaś inna przyczyna

Ponadto jest problem z tym że do synology jest podpięty w/w switch TP-Link model TL-SG108E (stale są pomarańczowe kontrolki), do których jest podpiętych kilka kabli wraz z routerem z drugiego pokoju 8level WRT300SMART (router 8level wysyła WiFi ale nie ma dostępu do internetu)

Bardzo proszę o pomoc