Wizytówka i bonus;)

Oferujesz lub szukasz pracy? To miejsce jest dla Ciebie!
Mellon_Poland
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2019, 09:33

Wizytówka i bonus;)

Post autor: Mellon_Poland » 15 mar 2019, 10:04

Witajcie,

Jestem Ania i pracuje w firmie Mellon Poland, która w telegraficznym skrócie oferuje rozwiązania technologiczne (zwlaszcza związane z płatnościami, terminalami płatniczymi i systemami kolejkowymi) i usługi outsourcingowe dedykowane Klientom z różnych branż, ale glównie instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym.
Jestem tam rekruterem, bo moja wiedza programistyczna nie jest tak duża jak Wasza;)
Ponieważ zarówno u nas jak i u naszych Klientów pojawiają się co jakiś czas bardzo ciekawe (a czasem i bardzo skomplikowane;)) projekty to pomyślałam, że zostawię tu namiar na siebie - może akurat ktoś z Was lub Waszych znajomych poszukuje czegoś ambitnego, dającego możliwość zrobienia kolejnego kroku w swojej karierze:)
Namiar na mnie:
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/anna-radzikowska-3374a85b/
e-mail: a.radzikowska@mellon.com.pl

Teraz np poszukuję dla naszego Klienta testera znającego Java/Python w Sopocie, który pracowałby przy skomplikowanym projekcie ubezpieczeniowym - jest to projekt dla osoby ambitnej, która przykłada szczególną wagę do jakości i chętnie bierze udział w całości procesu wytwórczego, ma doświadczenie w obszarze QA (min. 2 lata), dobrze zna SQL-a (lub chce się rozwijać w tematach bazodanowych), może pochwalić się praktyczną wiedzą z zakresu testowania usług SOAP/REST, zna metodologię i techniki testowania oraz nie są jej obce narzędzia do zarządzania i monitorowania defektami, na przykład: JIRA, HP Quality Center, Microsoft Test Manager a także potrafi korzystać z SoapUI (mile widziane, ale nie obowiązkowe). Będzięsz tam brał udział przy przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych, tworzeniu scenariuszy testowych, raportowaniu błędów, tworzeniu kryteriów akceptacji (w ścisłej współpracy z developerami i analitykami), wspieraniu testów biznesowych oraz w rozwoju aplikacji jak i jej utrzymaniu.
Technologie, w których będziesz pracować: Praca w baza danych Oracle, PL/SQL Developer, JIRA wraz dodatkiem TestFlo, SoapUI, Jmeter.

Sytuacja idealna - ambitna praca, możliwość rozwoju- no i to morze;)


Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz:) Nie myślisz teraz o zmianie pracy, ale gdyby się trafił inny ciekawy projekt to nawet w dalszej przyszłości byś go rozważył? - też napisz:) A może tym razem nie trafiłam w Twoją lokalizację? - też napisz:) Po prostu bądźmy w kontakcie, bo może będę miała dla Ciebie ciekawą i ambitną ofertę, która pozwoli Ci zrobić dalszy krok w karierze i rozwoju:)