Problem z wgraniem systemu Windows 7 64 bit wersja OEM

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
Gość

Problem z wgraniem systemu Windows 7 64 bit wersja OEM

Post autor: Gość » 12 sty 2019, 19:51

Witam. Borykam się z problemem zainstalowania systemu. Może opowiem pokrótce co i jak. 2 dni temu zainstalowałem Windows 7 wersji OEM (z pendrive). Chodziło mi bardzo dobrze, ale po dwu dniach (do dzisiaj) komputer zaczął strasznie się ścinać oraz ciągłe aktualizacje. Postanowiłem więc ponownie wgrać ten sam Windows z tego samego pendrive (system jak był na nim wgrany tak został (nic tam nie wgrywałem nic nie usuwałem)). Więc standardowo podłączyłem pendrive do komputera, uruchomiłem BIOS i zmieniłem na USB KEY...(nazwa pendrive) i nagle wyskoczył komunikat Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press key, więc wyjąłem pendrive, ponownie go wsadziłem tylko, że do innego portu USB i znowu ten sam komunikat. Więc pomyślałem sobie "Okej. Wgram system ponownie na pendrive i będzie po problemie". Niestety ku mojemu ździwieniu to samo pisze gdy chcę uruchomić system. I tutaj jest problem. Sprawdzałem już wszystkie porty USB, Fast Boot wyłączyłem i nadal nic. Próbowałem również ustawić startowanie z UEFI USB KEY: UEFI... (nazwa pendrive), ale również to nic nie dało. Nie wiem już co zrobić, dlatego szukam pomocy u was doświadczonych ludzi, ponieważ myślę, że ktoś już miał taki problem i udało mu się go naprawić lub chociaż zna rozwiązanie. Płyta główna to MSI Military Class 4. Z góry dziękuję za pomoc!

Link do menu biosa: https://imgur.com/wg1SIwS

ShermanSlunc
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:15
Lokalizacja: Spain
Kontakt:

Problem z wgraniem systemu Windows 7 64 bit wersja OEM

Post autor: ShermanSlunc » 4 sie 2019, 12:10

Proszę użytkowników o radę.Chciałbym wymienić mieszek od dźwigni zmiany biegów,ale niestety z nic tego nie mogę zdjąć gałki.W innym poście czytałem że trzeba ją wyrwać,ale u mnie ani drgnie.Za słabo to ciągnę? Nie chciałbym nic uszkodzić.Może to czymś podważyć?
https://www.sportzfuel.com/

Emileemogy
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2019, 20:36
Lokalizacja: Burkina Faso
Kontakt:

Problem z wgraniem systemu Windows 7 64 bit wersja OEM

Post autor: Emileemogy » 16 paź 2019, 08:45

Zrobię test z rurą i dam znać, ale ogólnie objawy wskazują na to ze to coś z samym silnikiem.

Obawiam się właśnie tego przestawienia o ząbek.
I tu pojawia się pytanie jak to ustawić prawidłowo ?

Skoro teoretycznie jest prawidłowo bo równiutko na znakach...

ODPOWIEDZ