SrtTrial.txt nieudana próba naprawy komputera

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
Adju89rg

SrtTrial.txt nieudana próba naprawy komputera

Post autor: Adju89rg » 8 mar 2019, 19:09

Witam. Jestem posiadaczem laptopa HP Omen gtx1050ti intel core i5 8300h na komputerze dwa dyski jeden SSD na którym jest system i drugi zwykły. Problem polega na tym że raz na jakiś czas zdarza się że komputer przy wlalczaniu próbuje naprawić system i po chwili wyskakuje komunikat że program naprawa podczas uruchamiania nie mógł naprawić komputera i wskazuje plik SrtTrial.txt. za każdym razem jestem zmuszony na format komputera z funkcji recovery manager ponieważ nic nie pomaga. Dzwoniłem do HP kazali mi sprawdzić laptopa poprzez wbudowana funkcja diagnostyki i wyszło że dysk i wszystkie podzespoły działają poprawnie i nie ma żadnych błędów więc laptopa na gwarancję nie wezmą mimo że mam na niego gwarancję . Jak zapobiegać tego typu błędowi żeby więcej się nie pojawił? Używam antywirusa nod32. Komputer po formacie przez kilka tygodni działa bez zarzutu nie pojawiają się blue screeny ani nic. Dopiero błąd się pojawią przy wlalczaniu. zawsze aktualizuje system do najnowszej wersji sterowniki również. Chociaż ostatnio instalowałem sterowniki karty graficznej i nie dokończyłem instalacji ponieważ musiałem wyłączyc laptopa zainstalowałem je po ponownym uruchomieniu . Teraz niestety pojawił się ten błąd i jestem w trakcie formatowania. Na komputerze nie mam dużo rzeczy kilka programów graficznych dwie gry. Przed pojawieniem się błędu ściągnąłem grę oryginalna darmowa nie pirata. Zainstalowałem działa wszystko. Wyłączyłem laptopa. Wlałaczam i ten błąd. Jak zapobiegać tego typu błędom żebym znów nie musiał formatować ?