Widnows 10 Realtek High Definition Audio

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
policja
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:22

Widnows 10 Realtek High Definition Audio

Post autor: policja » 21 kwie 2019, 12:24

Witam od wczoraj borykam się z pewnym problemem mianowicie po walnięciu lekko w obudowę komputera ten zaciął się a następnie zrestartował. Od tamtego momentu zauważyłem że nie działa mi dźwięk wcześniej po naciśnięciu w głośnik na pasku miałem do wyboru 5 różnych urządzeń natomiast teraz mam tylko 1 monitor który odpowiada jako Amd High Definition Audio Device. Próbowałem podłączyć słuchawki na nowo ale nic to nie dawało dodam jeszcze , że wcześniej zawsze kiedy podłączałem nowe słuchawki , głośniki otwierał sie Realtek a teraz pustka. Postanowiłem więc odinstalować Realtek'a ( co było moim największym błędem ). Teraz w menadżerze urządzeń w zakładce urządzenia systemowe mam wykrzyknik przy Kontrolel zgodny ze standardem High Definition Audio. Próbowałem na nowo zainstalować Realtek'a ale nie wykrywa mi go nigdzie. Proszę o pomoc co mam zrobić , gdzie pobrać ( może pobieram zły plik ze złej strony ) aby wszystko działało jak powinno. W tym momencie mogę wyrzucić słuchawki do kosza skoro po podłączeniu nie działają. Jeszcze raz proszę o pomoc.Obrazek Obrazek