Problemy z wirusem

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
Ventus12316
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:18

Problemy z wirusem

Post autor: Ventus12316 » 27 maja 2020, 16:20

Witam przychodzę tutaj z problemem złośliwego wirusa. Na mój laptop najprawdopodobniej poprzez pobranie czegoś dostał się jakiś wirus. Na początku nie mogłem wyszukiwać nic w internecie wyskakiwał błąd z serwerem proxy. Pogrzebałem coś w ustawieniach internetu w laptopie i zaczęło działać aczkolwiek pojawił się kolejny problem. Gdy włączę przeglądarkę co jakiś czas puszczają się jakieś filmiki muzyka itp. w różnych językach jakby w tle aczkolwiek nie mam odpalonego żadnego youtube czy innych stron, z których mogłoby to lecieć. Wszystkie pliki, które ostatnio pobrałem usunąłem oraz programy odinstalowałem laptop wyczyściłem ccleanerem, przeskanowałem również adwcleanerem oraz AVG. Żaden z tych programów nie pomógł. Wyskakują mi również pewne komunikaty jeden od malwarebytes oraz drugi z wtyczki zmieniającej VPN windscribe. Link do ss:https://www35[kropka]zippyshare[kropka]com/v/7Eki86ci/file[kropka]html Jakieś pomysły jak to wytępić? Liczę na to, że nie będzie trzeba robić hard resetu. Pozdrawiam. Filmiki z tego jak gra muzyka itd. również mogę dołączyć.

Tromasbaine
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 12:43

-

Post autor: Tromasbaine » 20 mar 2021, 19:20

Mam problem z gra KO:Ot??z gdy wlaczam gre to po chwili wyskakuje seria bledow,a potem wyskakuje niebieski ekran i musze restartowac kompa...Co mam robic???Zainstalowa??em SP2 bo nie wiedzialem co robicSugerowalem sie wypowiedziami z innych forachPROSZE pomozcie.......


Wycialem znaczna czesc wykrzyknikow z posta i z tematu.

ODPOWIEDZ