Hakowanie telefonu przez WiFi?

Kategorie ogólne dotyczące spraw szeroko rozumianej informatyki
Wiktoria.sandra
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2019, 11:11

Hakowanie telefonu przez WiFi?

Post autor: Wiktoria.sandra » 5 wrz 2019, 11:16

Nie wiem czy w dobrym dziale, jak nie proszę przenieść.

Witam, więc problem polega na tym że brat boi się że ktoś widzi to co on. W pracy zdarzają mu się głupie sytuację gdzie pisze z dziewczyną na Facebooku a następnego dnia jest głupie gadanie nawiązujących do rozmów.

Potrzebuje się dowiedzieć czy można mieć podgląd na ekran startowy w telefonie przez wi fi. Chodzi tu o to że np. Będąc podłączony do sieci wifi administraror może mieć podgląd na to co robimy na telefonie , podgląd na ekran startowy(videorozmowy, SMS etc). Lub czy jest taki program lub cokolwiek dzięki któremu ktoś może to kontrolować .Albo jak sprawdzić telefon pod kątem szkodliwego oprogramowania typu androidspy itp

Telefon zabezpieczony jest avastem i Kasperskym ale programy nic nie wykrywa ją.

Z góry dziękuję!

Emileemogy
Posty: 4
Rejestracja: 8 paź 2019, 20:36
Lokalizacja: Burkina Faso
Kontakt:

Hakowanie telefonu przez WiFi

Post autor: Emileemogy » 13 paź 2019, 13:33

mam taki problem, mianowicie, utworzyłem połączenie WDS między dwoma routerami od TP-LINK TD-W8961ND - główny i TD-W8961NB-most i WiFI z tego głównego podpiętego do gniazdka działa bez zarzutu, natomiast z drugiego internet jest tylko przez ethernet, urządzenia widzą rozgłaszane SSID, lecz po połączeniu z routerem nie ma połączenia z internetem. Ktoś wie jak to naprawić? Wiem, że podobny post jest niżej, lecz nie jest napisane gdzie powstał błąd konfiguracyjny.

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam SharQ.

ODPOWIEDZ