Obraz w Windowsie nie działa

Kategorie ogólne dotyczące spraw szeroko rozumianej informatyki
rdash

Obraz w Windowsie nie działa

Post autor: rdash » 23 maja 2020, 14:07

Kilka dni temu robiłam test karty w Furmarku, wszystko zdawalo się być dopóki działał w oknie. Jak włączałam fullscreen to monitor tracił sygnał i trzeba było zrestartowac komputer. Wczoraj jak grałam w GTA V stało się dokladnie to samo po około 20 minutach gry. Jak weszłam w sterowniki znowu to samo. No i od tamtego czasu w ogóle obraz z Windowsa się nie wyświetla. Jak włączam komputer to pojawia się normalnie logo płyty głównej, a jak odpala się windows to ekran robi się czarny i w rogu widać rząd kropek. Jak wejdę w biosa to wszystko normalnie działa. Dodam, ze temperatury na karcie graficznej są w porządku. Muszę robić reinstall systemu czy da się to jakoś inaczej naprawić? I czy w ogóle jestem w stanie wejść w windowsa i coś widzieć na ekranie? Mam kartę Gigabyte GeForce GTX 1060.

Procesor: Intel Core i5-9400F 
RAM: GoodRam IRDM X 8GB DDR4
Zasilacz: Thermaltake Smart BM1 600W
Płyta: Gigabyte Z390 UD

mkgraf
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 12:30

Re: Obraz w Windowsie nie działa

Post autor: mkgraf » 29 cze 2020, 12:37

Witam
Pytanie czy ostatnio system Windows się aktualizował bo jeżeli tak to trzeba będzie cofnąć aktualizacje. Jeżeli nie to opcje widzę dwie.
1) Sprawdź dysk czy nie uszkodzony
2) Reinstalacja Systemu

Win 10 ma tą przypadłość iż potrafi się wysypać nawet kilkanaście dni po aktualizacji taki jego urok.

ODPOWIEDZ