Zadanie Bardzo Ważne

Kategorie ogólne dotyczące spraw szeroko rozumianej informatyki
Kimisss

Zadanie Bardzo Ważne

Post autor: Kimisss » 19 lis 2020, 13:56

Karta obiegowa ma być umieszczona na platformie internetowej.
Strona musi zawierać wszystkie dane znajdujące się na karcieobiegowej.
Wygląd strony jest kwestią projektanta , a firma jest otwarta na nową szatę graficzną.
Logo firmy jest niezmienne i musi się znaleźć na stronie karty obiegowej oraz firma prosi o dołączenie pliku graficznego z wykonanym logo.
Strona powinna być obsługiwana przez pola formularza dostępne na stronach internetowych( np.typu text, select, textarea).
Dla podanych w polach tekstowych wartości mile widziana przez firmę walidacja pól, mająca na celu ustrzeżenie się przed błędami spowodowanymi niepoprawnym wpisaniem.poszczególnych informacji (np. błędnie wprowadzona data czy cyfry w imieniu lub nazwisku).
Dostęp do platformy powinni mieć wszyscy użytkownicy należący do wewnętrznej sieci firmy, natomiast zmian mogą wykonywać tylko osoby uprawnione.
Osoby uprawnione do podpisu na karcie obiegowej to kierownikdziału lub jego zastępca.
Dane poszczególnych działów, ich kierowników i zastępców przechowywane powinny być w odpowiedniej tabeli w bazie GEDIA na serwerze firmy.
Po wypełnieniu karty obiegowej, dane pracownika z karty obiegowej zapisywane są w bazie firm w utworzonej wcześniej tabeli.
W momencie, gdy pracownik rozliczy się z pobranego sprzętu w danym dziale, osoba uprawniona oznaczy to w systemie. Funkcja akceptacji rozliczenia pracownika może byćoparta okienko checkbox.