Wireless w laptopie

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
pawian
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2010, 17:34

Wireless w laptopie

Post autor: pawian » 23 cze 2010, 17:41

Witam,
ostatnio w laptopie przestała działać mi karta sieciowa bezprzewodowa. Zrobiłem format, by upewnić się czy to nie wina jakiegoś wirusa lub windowsa. Jednak co się okazało znów ten sam błąd występuje. Zakupiłem kartę wi-fi na USB i ciągle to samo. Bardziej przejrzyście będzie pokazane to na obrazku:
http://img696.imageshack.us/f/beztytuuxar.jpg/
Nie wiem dlaczego ciągle jest ten czerwony krzyżyk na dolne na pasku gdzie powinno być "słoneczko" że wykrywa sieć, ale się nie połączyła karta z nią. Próbowałem już po kolei wyłączać każdą kartę, jedynie po kablu internet chodzi jak należy, jednak czy to przez wbudowaną kartę wi-fi czy przez kartę USB nadal nie da się połączyć z siecią... Dodam, że laptop jest świeżo po formacie, próbowałem na Windowsie Viście i na Windowsie 7. Przy obu wersjach to samo. Nie chciałbym odpowiedzi typu "Naciśnij "Diagnozuj" " czy podobne, chciałbym konkretne odpowiedzi co może być na pewno przyczyną.

Pozdrawiam