jak "odhasłować" konto administratora

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
KASIAWINDOWSXP

jak "odhasłować" konto administratora

Post autor: KASIAWINDOWSXP » 4 wrz 2010, 02:34

Witam,
Uprzedzam, że jestem głupia w tych sprawach bo gdybym nie była to nie musiałabym pytać:)
No więc do rzeczy. Mam system Windows XP. Postanowiłam uczynić pewien folder prywatnym. Prawym klawiszem kliknęłam w tenże i w zakładce właściwości - udostępnianie - zastosowałam "uczyń ten folder folderem prywatnym" wpisałam hasło i zadowolona z siebie uznałam, że wszystko gra. Moja radość trwałaby dalej gdyby nie okazało się, że oto całe konto "administrator" przy włączaniu komputera jest chronione hasłem, które wpisałam dla ochrony folderu. Próbowałam wszystkiego co mi przyszło do głowy. Od wejścia w opcje, które wcześniej zastosowałam tj. ten nieszczęsny folder uczyniłam na nowo nie - prywatnym, po panel sterowania - konta użytkowników - administrator - a tam mogę tylko zmienić hasło, zmienić mój obraz lub skonfigurować konto do korzystania z czegoś tam. Reasumując : Co mam zrobić, żeby konto administrator (przy właczaniu komputera)przestało być chronione hasłem???? Z góry mówię, że nie chcę tworzyć nowych profili typu gość - chcę tylko odwrócić to co zrobiłam.

Uprzejmie proszę o pomoc:)
Kasia czyli zwykły użytkownik, który sobie nie poradził