Problem z przeniesieniem routera

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
Taize
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2016, 01:36

Problem z przeniesieniem routera

Post autor: Taize » 15 sty 2016, 01:44

Witam. Chciałem dziś przenieść modem internetowy do innego pokoju. W skrócie problem polega na tym, że kabel jest ciągnięty od głównego gniazdka, z którego leci kablówka, aczkolwiek modem nie chce przejść dalej niż migająca dioda US. Zatrzymuje się na niej i internetu jak nie było, tak nie ma. Głównym powodem zdziwienia jest to, iż kilka lat temu modem znajdował się już w tym pokoju do którego chce go teraz przenieść, podłączony w dokładnie taki sam sposób, w jaki podłączam go teraz. Dodam też, że jak go dziś za pierwszym razem podłączyłem, również działał. Kiedy tylko odłączyłem na 5 minut i przeciągnąłem kabel przez dziure w listwie podłogowej, podłączyłem, internetu od tamtej pory brak. Napociłem się kilka godzin przy kablu, wtyczka jest dobrze wsadzona i połączona dlatego sądzę iż to nie wina kabla, ale niestety miga dioda DS, załącza się, zaczyna migać dioda US i od tego momentu modem nie rusza już dalej. Ktoś ma jaki pomysł jak sobie z tym poradzić?