Karta dźwiękowa? Oprogramowanie do niej? Jakie? HELP!

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
Hurdles
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2010, 18:55

Karta dźwiękowa? Oprogramowanie do niej? Jakie? HELP!

Post autor: Hurdles » 23 cze 2010, 19:05

Witam :!:
Ostatnio u mnie było przemeblowanie i musiałem porozłączać kompa.Po jakimś czasie wszystko podłączyłem (dobrze na 100%) i nie działał mi dźwięk :!: Problem z tym mam od miesiąca , szukam na forach podobnych tematów aż wkońcu postanowiłem się sam zapytać co się właściwie stało :?: Będe w razie czego wam wszystko mówił...
Aha, gdy chcem włączyć rejestrator dżwięku to mi wyskakuje błąd "Nagrywanie i odtwarzanie za pomocą aplikacji Rejestrator dźwięku jest niemożliwe, ponieważ nie są zainstalowane żadne urządzenia dżwiękowe" A w regulacja głośności : "Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących"


W obydwu pisze ze trzeba w panelu sterowania :arrow: drukarki i inny sprzęt :arrow: dodaj sprzęt :!:

Niemam pojęcie o co chodzi z tym sprzętem... :!: Program trzeba wgrać :?: :(

Asasyn
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:27

Re: Karta dźwiękowa? Oprogramowanie do niej? Jakie? HELP!

Post autor: Asasyn » 28 mar 2011, 20:35

jest taki program,który pokazuje ci jakie masz wszystkie urzadzenia w komputerze(model,seria itd. ) poszukaj go , a nastepnie zobacz jaka masz karte dzwiekowa i pobierz do niej sterowniki

haxerus
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2011, 04:01

Re: Karta dźwiękowa? Oprogramowanie do niej? Jakie? HELP!

Post autor: haxerus » 1 maja 2011, 04:30

po1. otwórz komputer i sprawdź jakiego producenta jest karta .
po2. jeśli jest zintegrowana to szukaj oprogramowania do płyty głównej

ODPOWIEDZ