wysoka temperatura procka-80 stopni

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
dyzio

wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: dyzio » 18 lis 2008, 22:40

bardzo prosze o rade co zrobic?Podczas odpalenia gry sieciowej lub innej procesor nagrzewa sie do 82 nawet stopni.Czego to moze byc przyczyna?mam 2 giga pamieci karte 7900 GT.Wiatrak czyszczony nic nie pomoglo.Z gory wielkie dzieki !

Premos
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2010, 13:41

Re: wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: Premos » 6 sty 2010, 14:21

otwórz komputer i uruchom go sprawdź czy pracują

Gość

Re: wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: Gość » 20 sty 2010, 12:01

Anonymous pisze: bardzo prosze o rade co zrobic?Podczas odpalenia gry sieciowej lub innej procesor nagrzewa sie do 82 nawet stopni.Czego to moze byc przyczyna?mam 2 giga pamieci karte 7900 GT.Wiatrak czyszczony nic nie pomoglo.Z gory wielkie dzieki !


Jak sie kurwa grzeje to go oszczyj, tak samo jak grzejnik podlewasz do huja, raz na miesiac przynajmniej trza ! no dosz kyrwy nendzy jakie taborety to sie teraz rodza :mrgreen:

pingo216
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2010, 19:10

Re: wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: pingo216 » 21 mar 2010, 13:16

Kolejny cham! Po co wy się tu do cholery rejestrujecie??? Chcecie sobie jaja robić to idźcie na inne forum!Tępaki! Teraz wiem czemu tak mało osób pomoc otrzymuje.Możliwe że karta graficzna ci się grzeje bo jest zakurzona.Też tak miałem.Kup sobie sprężone powietrze powietrze w aerozolu.

gosccccccccc

Re: wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: gosccccccccc » 12 kwie 2010, 23:10

Jeśli procesor to możliwe, że jakaś nóżka od radiatora nie dotyka dokładnie procesora i przez to take temperatury.

terefere

Re: wysoka temperatura procka-80 stopni

Post autor: terefere » 1 cze 2011, 13:52

Hmm... może chłodzenie masz za słabe... zastanów sie nad kupnem nowego chłodzenia na procek

ODPOWIEDZ