Kapryśny Laptop

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
mama_25

Kapryśny Laptop

Post autor: mama_25 » 23 gru 2011, 20:19

Witam.
Mam taki mały problem. Kupiłam laptopa, 2 miesiące temu i już od początku dziwnie się uruchamiał. Nie chciał od razu tylko po jakimś czasie.
Tak jakby zaskakiwal ale do końca się ne uruchamiał. I tak czasem ma, że albo od razu się właczy, albo trzeba łaskawie poczekać i kliknać 50 razy przycisk do włączania
Lapek to HP Probook 4520s. Całkiem w porządku gdyby ta drobna wada. Czy macie może pomysł co się może dziać?
Teoretycznie powinien być nowy, bo kupiłam przez sklep w allegro, który istnieje tez w realu (TechnoTop)

Zastanawiam się, czy nie oddać go do gwarancji, ale narazie nie mogę z tego względu, że jest mi potrzebny do pracy.
Koniec końców, laptop zawsze się w końcu uruchamia, ale chyba powinien od razu, a nie po 15 miniutach..... ;/

Proszę o rady.
Pozdrawiam

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Kapryśny Laptop

Post autor: piotr » 30 gru 2011, 09:25

Hej,

Co sie dzieje po wlaczeniu przycisku, zanim system uruchomi sie? Czy pojawia sie jakis ekran bios, czy ekran ladowania systemu? Czy np zapalaja sie diody, a ekran pozostaje czarny przez kilkanascie minut?

Raczej proponowal bym czym predzej zwrocic go na gwarancji, bo cos takiego nie jest na pewno normalne...

ODPOWIEDZ