Tester aplikacji mobilnych

Oferujesz lub szukasz pracy? To miejsce jest dla Ciebie!
Izabela Galus
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2013, 10:45

Tester aplikacji mobilnych

Post autor: Izabela Galus » 29 sty 2013, 10:49

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:
Tester aplikacji mobilnych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IG/TES/WAW/01/P


Wymagania:

- Wykształcenie wyższe: kierunek telekomunikacja, informatyka lub pokrewne
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość architektury aplikacji mobilnych na platformy Android/WP8/iOS
- Znajomość zagadnień z zakresu usług opartych o technologię NFC
- Znajomość standardu Mifare, mile widziana wiedza z zakresu płatności mobilnych
- Podstawowa znajomość zagadnień związanych z kartami SIM
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie


Zadania do realizacji:

- Samodzielne zarządzanie i wykonywanie testów w obszarze technologii terminalowych
- Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania
- Samodzielne przygotowywanie środowiska testowego do testów usług telekomunikacyjnych: konfiguracja systemów testowych, konfiguracja kart SIM, konfiguracja terminali
- Udział w procesie wrażania nowych produktów i usług w zakresie integracji terminali i wdrażania aplikacji terminalowych

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną


Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@itkontrakt.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IT KONTRAKT Sp. z. o. o., ul. Ostrowskiego 13, 53 – 238 Wrocław, zawartych
w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).