reinstalacja sytemu problem ze sterownikami

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
MlodySB
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2013, 15:10

reinstalacja sytemu problem ze sterownikami

Post autor: MlodySB » 18 lis 2013, 15:29

Witam... Zrobiłem wczoraj reinstal systemu (przywracanie) ale oczywiście zawsze coś nie tak jest więc mam problem z:
STANDARDOWA karta graficzna VGA i w sumie nie wiem co jest nie tak ale nie mam do tego sterowników instalowałem co tylko miałem i nic niby coś tam jest ale i tak np: gra się nie włącza "LOL" na razie tylko to mam a jeszcze w menadżerze urządzeń jest "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)"
nie wiem też co mam zrobić bo np do CHIPSETU nic nie instalowałem nie wiem jak nawet i nie wiem czy trzeba coś instalować może to przez to jest problem z karta
dodam że informatyk który mi kiedyś robił komputer zostawił mi kopie "DRIVERS" z dysku "C" ale w sumie większość wyskakuje że nie znaleziono odpowiedniego sprzetu itp. daje screeny i mam nadzieje że ktoś doświadczony mi pomoże bo ja już nie wiem co mam robić jak coś jeszcze dać to piszcie a i w everescie daje mi nazwa płyty głowniej nie znana ale dodam że to jest moja płyta główna http://pl.msi.com/product/mb/K9AGM2-F-- ... =Win7%2032 i pobierałem te sterowniki co tam dają ale nie wiem jak je zainstalować bo było napisane że f6 nacisnąć jak się włacza system mieć już na płycie to nagrane i włożone ale mi nic się nie dzieje POMOCY :cry:
Załączniki
screenMENAGERA.jpg
screenMENAGERA.jpg (150.68 KiB) Przejrzano 2349 razy
screenDRIVERs.jpg
screenDRIVERs.jpg (115.66 KiB) Przejrzano 2349 razy