Trenerzy Cisco CCNA

Organizujesz konferencje lub szkolenie?
anqla8
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2013, 17:07

Trenerzy Cisco CCNA

Post autor: anqla8 » 23 maja 2013, 17:17

Poszukuję instruktorów, którzy byliby zainteresowani prowadzeniem szkoleń z zakresu cisco na terenie woj. opolskiego.

Miejsce pracy: woj. opolskie (Opole)

- prowadzenie szkoleń CISCO CCNA w trybie weekendowym (sobota i niedziela po 8h w każdy dzień – opcjonalnie w tygodniu w trybie wieczorowym) w wymiarze 184h lekcyjnych dla jednej ośmio-osobowej grupy.
- zainstalowanie sprzętu Cisco we wskazanej lokalizacji oraz opieka techniczna przez okres prowadzenia szkoleń
- wydania wszystkim uczestnikom zaświadczenia o ukończeniu szkolenia Cisco CCNA w ramach akademii Cisco
- pomoc w rekrutacji beneficjentów (opcjonalnie w ramach dodatkowego wynagrodzenia)
- nadzór nad frekwencją uczestników szkolenia (prowadzenie listy obecności oraz listy cateringowej)


Długotrwała współpraca na umowę zlecenie przez okres do 10 miesięcy.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca w przyjaznej, motywującej atmosferze.
Udział w prestiżowym projekcie.


Wymagania:
- Akredytacja do prowadzenia szkoleń CISCO CCNA
- Doświadczenie w prowadzeniu analogicznych szkoleń
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
- Kreatywność
- Dyspozycyjność
- Zaangażowanie i chęć rozwoju
- Dbałość o klienta
- Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy

tyga33
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2015, 11:47

Re: Trenerzy Cisco CCNA

Post autor: tyga33 » 28 maja 2015, 11:50

Internetowe kursy CCNA robi Lanpulse z serwisu www.lanpulse.pl. Mój znajomy się u nich przygotowywał i zdał, co dziwne w sumie, bo on nigdy zbyt lotny nie był ;P Także tutaj się zapisałem na szkolenie, jestem po pierwszym weekendzie i jest okej. Najważniejsza dla mnie jest cena, 3 razy niższa niż to co sobie życzą Akademie Cisco.

ODPOWIEDZ