transfer

Forum zajmujące się sprawami osprzętu sieciowego
vintar
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2010, 18:49

transfer

Post autor: vintar » 2 sty 2010, 18:49

Witam. Mam pewien problem z internetem, a że jestem zielony w tym temacie postanowiłem poradzić się expertów w tej dziedzinie, czyli was. Jestem abonentem neostrady (1Mb/s). Do internetu podłączam się za pomocą routera ADSL AD2656. Od pewnego czasu (tj około 2-3 dni) mam problem z transferem. Często ściągam pliki z internetu, no i zazwyczaj prędkość transferu wynosiła 120-130 Kb/s, ale właśnie od około 3 dni transfer mi drastycznie spadł. Z każdego z serverów pliki ściągają mi się z prędkością nie większa niż 25 Kb/s. Często jest tak że nie przekraczają 10 kb/s... ba nawet potrafi się ściągać 2-3 kb/s, co uważam za absurd po prostu. Dodam jeszcze że jakiś tydzień temu robiłem sobie test na speedtest.net i prędkość down/up była praktycznie identyczna jak na teście dzisiaj. Po prostu nie mam pojęcia co się stało. Czy zawodzi komp/router czy po prostu neostrada. Dodam, że ten router służy mi już około 3 lata i jak dotąd mnie nie zawiódł, a że nic w nim nie zmieniałem od długiego czasu, to wątpię aby to była jego wina. Ma ktoś pojęcie co się dzieje? Z góry dziękuje za odpowiedź.

PowerUser
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2010, 12:00

Re: transfer

Post autor: PowerUser » 20 sty 2010, 12:07

Ja sie znam na osprzecie w huj od tego zacznijmy
po pierwsze primo musisz umyć ruter plynem do mycia twojej starewj
po drugie primo musisz lizac czesciej sobie jaja
po trzecie nie sciagaj plikow kurwo ty jebany huju kurwo to bo kradziesz jest kradziezom
po czwarte zrob to bo dziala bo ja wiem bo to dziala bo ja sie znam

ODPOWIEDZ