Geforce 8600GT Sterowniki problem...Błagam,pomóżcie...

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
pingo216
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2010, 19:10

Geforce 8600GT Sterowniki problem...Błagam,pomóżcie...

Post autor: pingo216 » 21 mar 2010, 12:35

Miałem sterowniki 196.21 ale połowa w tych sterownikach była po angielsku.Już wcześniej mi się coś pierniczyło bo zainstalowałem te i po angielsku właśnie jest a wcześniej było po polsku.Zrobiłem błąd bo w trybie awaryjnym to instalowałem.Wiem,że głupio zrobiłem ale wtedy nie chciało mi się co chwila komputera restartować.PO włączeniu niby wszystko ok.Chciałem żeby jednak było po polsku i te same sterowniki jeszcze raz instalowałem te 196.21.I we połowie wyskoczył jakiś błąd że coś o panel sterowania chodzi i tam jakieś display driver i żeby restored.I po ponownym uruchomieniu jak sprawdziłem nie było żadnych zainstalowanych sterowników w menedżerze.instaluje i za każdym razem to samo.Nie mogę zainstalować display driver.
A po włączeniu to wyskakuje kreator znajdowania i żeby VGA zainstalować.Czyściłem driver cleanerem i jakimś innym GURU i nic! Ciągle to samo!

Wiem że dużo napisał em ale chciałem żebyście zrozumieli. NIE MAM DO KOGO ZWRÓCIĆ SIĘ O POMOC!!! :(

Dlatego proszę was drodzy forumowicze o pomoc w rozwiązaniu problemu.Liczę na wasze odpowiedzi.! :|

Wiem że wam się nie chce ale jak coś wiecie to napiszcie te parę zdań.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

A tu ten błąd co mi się wyświetla:The NVIDIA Control Panel could not be installed which may affect driver functionality.The most recent driver that worked will now be restored.