Re: Szkoła magi.
: 27 cze 2026, 15:09
Rozłożymy, to na pięćdziesiąt, lat. Niech kupują, nowy sprzęt. Zarobimy.
Twoje Forum Informatyka. Dyskutuj na tematy związane z informatyką: internet, oprogramowanie, problemy techniczne, administracja, bezpieczeństwo, programowanie, webmastering, sztuczna inteligencja. Miejsce spotkań amatorów, studentów i profesjonalistów.
https://www.forum-informatyka.net/