POMOCY

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
zielak117
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2007, 20:02

POMOCY

Post autor: zielak117 » 28 gru 2007, 20:03

Witam.
Na wstepie powiem, ze nie wiedzialem gdzie mam umiescic ten iz owy temat. Jesli nie tu to z gory przepraszam, ale licze na wasza pomoc.
Mianowicie mam bardzo duzy problem:
Dzis postawiono mi system od nowa, formatowany mialem dysk C i takie tam. Wszystko przed formatem zgralem na dysk D, odebralem komputer wszystko ladnie pieknie, pliki ktore sa dla mnie wazne (teoretycznie) istnieja, ale nie mozna ich otworzyc. Przy probie odtworzenia piosenki pojawia sie komunikat:
"Program Windows Media Player nie może uzyskać dostępu do pliku."
lub przy probie otworzenia filmu pojawia sie:
"Program Windows Media Player nie może otworzyć. W celu dokończenia instalacji lub pobrania składnika potrzebne będzie uruchomienie ponowne komputera. Sprawdź czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne i spróbuj ponownie.
AviTag: x"
Natomiast kiedy probuje otworzyc notatnik:
"Odmowa Dostępu"

Jesli ktos wie na podstawie wyzej dostarczonych informacji co sie dzieje z moim komputerem to bardzo prosze o instrukcje co zrobic, abym mogl te pliki otwierac, poniewaz w niektorych mam bardzo wazne dla mnie hasla i zakladanie nowych lub robienie roznych operacji moze potrwac pare miesiecy, a dla mnie to za dlugo...

Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam