Problem z dll

Kategorie ogólne dotyczące spraw szeroko rozumianej informatyki
Sowiak92

Problem z dll

Post autor: Sowiak92 » 7 maja 2007, 11:09

Mam problem z dll a dokladnie z jedna aplikacją. gdy chce ja uruchomic wyswietla mi sie komunikat:
Nieprawidłowa relokacja biblioteki dll sytemu. Biblioteka systemowa dll user32.dll zostala zrelokowana w pamieci. aplikacja nie bedzie dzialac prawidlowo. powodem relokacji bylo to, ze biblioteka c:\windows\system32\shell32.dll zajmowala zakres adresow zarezerwonany dla systemowej biblioteki dll. Pomóżcie!!!

Gość

Re: Problem z dll

Post autor: Gość » 10 maja 2007, 10:46

ja też mam taki kłopot prosze o kontakt gg 6469442

sowiak92

Re: Problem z dll

Post autor: sowiak92 » 10 maja 2007, 15:23

piszcie co mam zrobic na forum

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Problem z dll

Post autor: piotr » 10 maja 2007, 16:57

Problem ten spowodowany jest instalacją aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows XP KB925902, aby go rozwiązać należy zainstalować aktualizację KB935448. Więcej informacji: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... b3b0fd3d86

Pozdrawiam

Gość

Re: Problem z dll

Post autor: Gość » 13 maja 2007, 09:19

Witam tez mam problem z DLL'em
U mnie takie coś wyskakuje :

Wystąpił błąd podczas ładowania C:\PROGRA~1\bar\1.bin\MWSBAR.DLL
Nie można znależć określonego modułu


Już rozmawiałem z kolegami na ten temat i oni też nie wiedza co w takim wypadku zrobić :?
Proponaowali mi Zformatować dysk :? ale mam za dużo cennych danych ( jakieś 60 giga )
Na dodatek czasami nie chce mi komputer odpalić, zawiesza sie kiedy ładuje system :?
wiem że ten DLL ma coś z tym wspólnego :?

Co zrobić ??
Pomóżcie mi

Rfl123
Posty: 37
Rejestracja: 12 maja 2007, 15:08

Re: Problem z dll

Post autor: Rfl123 » 13 maja 2007, 14:51

Te dane będziesz musiał poświęcić, a na płytę zgraj te najważniejsze, możesz jednak przekopiować z innego komputera tę bibliotekę, jeżeli oczywiście wiesz jak.

Gość

Re: Problem z dll

Post autor: Gość » 29 maja 2008, 20:31

Anonymous pisze: Mam problem z dll a dokladnie z jedna aplikacją. gdy chce ja uruchomic wyswietla mi sie komunikat:
Nieprawidłowa relokacja biblioteki dll sytemu. Biblioteka systemowa dll user32.dll zostala zrelokowana w pamieci. aplikacja nie bedzie dzialac prawidlowo. powodem relokacji bylo to, ze biblioteka c:\windows\system32\shell32.dll zajmowala zakres adresow zarezerwonany dla systemowej biblioteki dll. Pomóżcie!!!

Mam problem. Po włączeniu wyskakuje komunikat. C:/PROGRA-1/MYWEBS-1/bar/3.bin/MESBAR.DLL (nie można odnaleźć określonego modułu)

ODPOWIEDZ