Problem z PC (proszę o pomoc:)

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
ziom434
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2011, 12:43

Problem z PC (proszę o pomoc:)

Post autor: ziom434 » 25 maja 2011, 12:48

Witam. Dziś rano włączyłem normalnie komputer wszystko ładnie grała i w tedy nagle komputer się zresetowal Sads ... Po zresetowaniu PC zaczelo mi się dziwnie z grafika robić.. Gdy ladowal mi sie pasek Windows XP .. byly szare paski.. Gdy zaczekałem chwilke aż właczy sie system cały zgasl monitor (migała dioda ) I tak za każdym razem po restarcie. Ale przypomnialo mi sie że moge wlaczyc komputer na awaryjnym. Po wlaczeniu komputera w stanie awaryjnym na ekranie wyswietlil mi sie komunikat o pulpicie.. (zapomnialem tresci jakos o jakosci 3D) Na pulpicie nie było widac wgl tapety. Sa zielone paski jak np takie tylko pionowo (- - - - - -) pasek zadac jest jak w tym starym windowsie.. Gdy chcialem sprawdzic temperature karty graficznej (Posiadam GeForce 73000 Gt) Plik nie chcial sie właczyc pomyslałem ze to wina trybu awaryjnego... wgl grafika jest zerowa jak wlaczam kompa to pixele tak jakby widac.. nie wiem czego to jest wina.. Podczas błedu gralem 30min w gre Counter-strike 1.6
Jak wspominałem zaczeło sie od zresetowania kompa.

Komputer nie chce sie właczyc bez trybu awaryjnego ! Prosze o pomoc najprawdopodoniej karta nie dziala w trynie awaryjnym (sterowniki) tak mowili na innym forum .

Pobrałem taki program do sprawdzania temperatury CPUID HWMonitor zabardzo się nie znam ale napisane tam jest tak assembly Value-40oC (103oF) Min- 39oC (102oF) Max- 40oc (103of)
Air Flow Value- 40oC Min-39oC (102oF) Max 40oC (103oF)
To żle ?
Proszę o pilną pomoc i dobre rady. Dziękuję