Strona 1 z 1

Szkoła magi.

: 25 cze 2026, 07:27
autor: Szymon Konieczny
Problem.
Tak się ucieszyłem, pokazując indeks z wszystkimi zaliczeniami mamie. Poszedłem na uczelnię. A tam:

Nie zaliczy drugiego roku, będąc człowiekiem, wiesz jak książki reagują na ludzi. To cud, że zaliczył pierwszy. Niczego się nie nauczy.

A to:

(a+b)

(a+b)(a+b)

(a^{2}+ab+ab+b^{2})=

a(a+2b)+b^{2}

Widzicie idę

(a+b)(a+b)(a+b)

a(a(a+2b)+2b^{2})+b^{3}

(a+b)(a+b)(a+b)(a+B)

a(a(a(a+2b)+2b^{2})+2b^{3})+b^{4}

To zobaczyłem w książce, posłuchała mnie.

Dajcie mi szansę.

Re: Szkoła magi.

: 25 cze 2026, 07:30
autor: Szymon Konieczny
Widzi więcej, będąc człowiekiem, od ciebie.
Zaliczyłeś, księgi.