Error Code: 6724

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
karolmc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:42

Error Code: 6724

Post autor: karolmc » 11 sty 2012, 14:44

czy ktoś miał kiedyś do czynienia z "Error Code: 6724"?

nikt nie wie co to jest, nie mogę znaleźć pomocy w internecie, problem pojawia się kiedy wchodzę na zagraniczny portal społecznościowy (nie chodzi o facebooka tylko o portal dla wyznawców Judaizmu) z którego od ponad dwóch lat korzystam, do tej pory wszystko było dobrze ale od jakiś dwóch miesięcy gdy próbuje dokonać opłaty członkowskiej lub wejść na chat aby porozmawiać z innymi użytkownikami wyskakuje mi następujący komunikat:

"An unexpected error has occured. We apologize for any inconvenience. Error Code: 6724"

bez skutecznie używałem trzech różnych komputerów, jeden w WIndows 7, drugi z XP, trzeci z Linuxem, nadal pojawiał się ten sam komunikat, kontaktowałem się z administratorem strony z USA ale ten jest bezradny i każe się kontaktować z dostawcą internetu (w moim przypadku TP SA) , próbowałem się ponownie zarejestrować ale to też nie pomaga,

bako

Re: Error Code: 6724

Post autor: bako » 11 sty 2012, 15:09

To na 99% nie jest problem z komputerem czy przegladarka internetowa, szczegolnie ze na roznego rodzaju systemach wystepuje. Winnym zapewne jest oprogramowanie lub serwer, z ktorego ta strona korzysta.

Mecz administratora,bo widac, ze nawet nie wpadl na to, ze to po jego stronie jest problem

Powodzenia!

karolmc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:42

Re: Error Code: 6724

Post autor: karolmc » 11 sty 2012, 15:32

bako pisze:Mecz administratora,bo widac, ze nawet nie wpadl na to, ze to po jego stronie jest problem (...)
Niestety inni użytkownicy nie mają takiego problemu, administratorowi niezbyt zależy na kliencie z Polski bo z tego co pamiętam jest tam zarejestrowane tylko trzy osoby z naszego kraju i tylko ja jestem aktywnym użytkownikiem, pisałem do niego trzy razy i zawsze odpisywali że nic nie mogą

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Error Code: 6724

Post autor: piotr » 11 sty 2012, 18:47

Czy możesz podesłać jeszcze screen z tym błędem, jak do dokładnie wygląda? Może też spróbuj wkleić tutaj źródło strony z tym błędem, czasami tam się kryją jakieś wskazówki.

Pozdrawiam!

karolmc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:42

Re: Error Code: 6724

Post autor: karolmc » 11 sty 2012, 20:39

źródło strony to kilkadziesiąt linijek , mam wkleić czy wysłać mailem?
Obrazek

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Error Code: 6724

Post autor: piotr » 12 sty 2012, 11:21

Z tego co tu widze, to na 100% ich wina. Wyslij im tego screena, bo administrator widac dupa, a nie bezradny...

Nie jest to na pewno wina Twojego komputera, ani dostawcy internetu. Mecz wlascicieli tego serwisu, albo poszukaj sobie nowe community.

p.

karolmc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:42

Re: Error Code: 6724

Post autor: karolmc » 12 sty 2012, 15:44

dzięki za pomoc ale już miesiąc temu wysłałem administratorowi takiego screena zresztą na jego prośbę, zależy mi na tym serwisie ponieważ poznałem tam wielu ludzi z USA i Kanady, niestety dwie osoby kontaktowały się ze mną tylko poprzez ten serwis, z innymi wymieniliśmy się adresami email i numerami telefonów, ale z tą dwójką straciłem kontakt i teraz pewnie się zastanawiają co się ze mną stało, nie mogę z nimi porozmawiać na czacie ani też wysłać wiadomości bo nie mam opłaconego abonamentu, jedyne co wiem to że mam dziewięć nieprzeczytanych wiadomości aby je przeczytać muszę zapłacić a tu wyskakuje "Error Code: 6724"
rozmowy na czacie są darmowe jeśli rozmawia się z osobą która ma opłacone członkostwo ale jak chce rozpocząć czat też wyskakuje "Error Code: 6724"
Może jest jakaś firma informatyczna do której mógłbym się zwrócić o pomoc? Taki zwykły salon komputerowy raczej nie pomoże. :? To chyba ma coś związek z naszym krajem bo moim znajomym którzy mieszkają w USA serwis działa prawidłowo.

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Error Code: 6724

Post autor: piotr » 12 sty 2012, 16:12

Bzdury pieprzy ta administracja, to ewidentnie ich problem, ewentualnie innych uslug z ktorych korzystaja. ale to de facto i tak ich problem. Jezeli to faktycznie wystepuje tylko dla klientow laczacych sie z polski, skorzystaj z jakiegos TOR albo innego proxy, ktore jest zlokalizowane poza polska.

karolmc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:42

Re: Error Code: 6724

Post autor: karolmc » 12 sty 2012, 16:37

niestety ten serwis posiada jakieś zabezpieczenie przeciw proxy, nie mogę się nawet zalogować a próbowałem z kilku bramek proxy, chyba niektóre serwisy maja jakąś blokadę na proxy, na przykład polski serwis wykop.pl, nie można na nim założyć konta wchodząc przez proxy, to zabezpieczenie ma zagwarantować że jeden użytkownik nie założy kilku kont i nie będzie oddawał głosów na samego siebie

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Error Code: 6724

Post autor: piotr » 12 sty 2012, 16:47

zbuduj sobie wlasne proxy niewielkim kosztem, koszyatajac np z amazon ec2, mozesz tez przypisac dla takiegoserwera wlasne ip. w internecie jest sporo poradnikow na ten temat, np:
http://blog.thestateofme.com/2010/10/27 ... web-proxy/

ODPOWIEDZ