Problem z laptopem

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
biellun
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2008, 23:07

Problem z laptopem

Post autor: biellun » 21 lis 2008, 23:15

Witam, mój problem wyda się śmieszny ale wygląda następująco:

Laptop miał nakładkę która zmieniała wygląd okienek i chodził na sp2, kiedy został podłączony do internetu i ściągną sp3 i go zainstalował automatycznie wygląd okienek zmienił się na klasyczny. Dla mojej dziewczyny to nie odpowiadało więc postanowiłem ustawić taki jak był poprzednio, ale przez to że była ta nakładka było sporo innych wyglądów więc wybrałem byle jaki. po restarcie laptopa okazało się że całe tło jest czarne! i przy każdym otwieraniu okna, byle jakiego nie było widać nic poza czarnym kolorem. Chciałem nawet po macku wybrać inny wygląd no.... ale nie wyszło. Na kompie nie ma zainstalowanego punktu przywracania systemu :(. Może jeżeli powiedziałby ktoś jak to doinstalować to coś by to zmieniło. Czy pozostaje mi tylko przeinstalować laptopa? Czy może jest jakiś inny sposób? Próbowałem nawet przy uruchamianiu laptopa wciskać F8 ale tam też nie ma zadnych interesujących komend. Jak możecie to pomóżcie w jaki kol wiek sposób. Pozdrawiam......