Problem z odpaleniem partycji z moj komputer

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
Dikson24
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2009, 16:55

Problem z odpaleniem partycji z moj komputer

Post autor: Dikson24 » 13 sty 2009, 16:58

Witam wszystkich otoz mam taki problem ze jak wchodze na moj komputer i zalozmy ze chce sobie wejsc na partycje F to pokazuje mi ze system windows nie moze odnalezc pliku autorun.exe... i tak dalej... ostatnio mialem jakiegos wirusa co wlasnie mi pokazywal mniej wiecej to samo... Jezeli wiecie jak to naprawic zeby gralo, i smigalo to prosze o pomoc...
Jak klikne sobie prawym przyciskiem myszki na ikonke dysku i wezme otworz to normalnie bez problemu mi sie otwiera...
z gory dzieki
pozdrawiam

drake92
Posty: 1
Rejestracja: 3 cze 2009, 20:30

Re: Problem z odpaleniem partycji z moj komputer

Post autor: drake92 » 3 cze 2009, 20:35

Ja też to miałem... Format partycju pomógł. Ale spróbuj usunąc ten plik co ci wskaze antywir:)

Crees
Posty: 6
Rejestracja: 4 wrz 2009, 09:24

Re: Problem z odpaleniem partycji z moj komputer

Post autor: Crees » 4 wrz 2009, 09:27

Spowodowane jest to dzialalnoscia wirusa. Wejsc na partycje mozesz klikajac nan PPM i wybierajac Eksploruj. Wejdz i zobacz czy masz plik autorun.inf
Jesli tak usun go. Jezeli nie wlacz pokazywanie ukrytych plikow..... i sprawdz czy teraz go widzisz. Jesli nie skanuj dysk antywirusami az do momentu wykrycia robaka. Po usunieciu go bedzie wszystko ok.

ODPOWIEDZ