Tablet.

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
cannelle
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2013, 17:28

Tablet.

Post autor: cannelle » 6 lut 2013, 17:39

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jako kompletny laik (w dodatku kobieta) zwracam się, z może dla niektórych głupich pytaniem. Chodzi o tablet. Chciałabym kupić taki do 1000 złotych. Niestety nie mam pojęcia jaki. Nie potrzebuję, żadnych wymyślnych funkcji. Chcę żeby miał system Android, był funkcjonalny. Nie większy od kartki A4 (najlepiej trochę mniejszy, bo kobieca torebka nie wszystko zmieści a nie chciałabym go zniszczyć). Cóż mógłby mieć duuuuuużo pamięci (czy do takiej zabawki można włożyć kartę pamięci?)

Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy taki tablet da się podłączyć do drukarki i drukować pliki, które są na nim znajdują. I czy każdy tablet, który kupię można podłączyć do klawiatury? Jeśli tak to jaki można a jaki nie?

Wiem, że niektórym te pytania mogą wydać się głupie, ale podkreślam, że kompletnie się na tym nie znam a nie chciałabym kupić jakiegoś bubla. Dlatego zwracam się z prośbą o radę do wydaje mi się, że specjalistów. :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Cannelle/Aśka. :)