Prośba o pomoc :)

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
beatadoyoutube

Prośba o pomoc :)

Post autor: beatadoyoutube » 5 cze 2013, 12:22

Witam wszystkich,
Napisałam do was ponieważ sama nie znam informatyka który udzieliłby mi odpowiedzi. Chciałabym zakupić laptop jednakże nie wiem na jakie funkcje zwrócić uwagę. Wybrałam ten.. http://www.x-kom.pl/p/121267-ultrabook- ... -win8.html

Nie wiem czy to dobry wybór.
Zleży mi na tym aby był mały, lekki, odtwarzał filmy w jakości HD, dał radę obsługiwać proste programy graficzne itd.
Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję

Beata

piotr
Posty: 59
Rejestracja: 26 sty 2007, 01:02

Re: Prośba o pomoc :)

Post autor: piotr » 5 cze 2013, 18:42

Hej,

Tak, raczej spełni on te warunki - tyle, że wedle linku który wkleiłaś jest on wycofany ze sprzedaży. Może ciężko być już go zdobyć...

Pozdrawiam!!

zmarcin_wroc
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2013, 23:42

Re: Prośba o pomoc :)

Post autor: zmarcin_wroc » 13 lis 2013, 20:59

Mam problem z Drukarką "Canon MP250", ponieważ nie mogę drukować,bo kiedyś wpadła mi do środka drukarki karta SIM od komórki a potem ją wyciągniełęm i od tego czasu wciąga ta drukarka mi papier może nie wciąga ale ten drukowany papier przechyla się "w prawo" i dlatego się zacina, ale głowice są w porządku bo słychać jak się kręca ale problem tkwi w tym ze nie drukuje tekstu i się zacina papier w drukarce. Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc w tej sprawie? Byłbym wdzięczny za pomoc.Odpowiedzi proszę wysyłać na mój E-mail: naturysta_wroclaw@interia.pl

TheYearning
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2013, 21:26

Re: Prośba o pomoc :)

Post autor: TheYearning » 13 lis 2013, 21:28

ok wyslalem Ci co o tym mysle, mam nadzieje ze pomoglem..

ODPOWIEDZ