problem z kontem administratora

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
polly

problem z kontem administratora

Post autor: polly » 7 lip 2013, 22:22

Na moim koncie (konto administratora ) nie działa parę rzeczy . Między innymi , mój kosz nie działa sprawnie , usuwa tylko trwale pliki , nie ma możliwości zmiany jego ustawień ; nie działa też bluetooth , otwiera się okienko ale nie ładuje się do końca i nie mogę zobaczyć w nim ikonek co za tym idzie nie mogę z niego korzystać , nie widać ikonek w starcie . Teraz widzę ze ukryte ikony na pasku zadań są tak ukryte ze ich nie widać :) , tzn widać tylko pięć a pozostałe cztery gdzieś wyparowały . Także otwieranie zdjęć i filmów jest problemem ponieważ automatycznie otwierają się one w dzikich programach i jak zmieniam w ustawieniach czy w panelu sterowania to poprzednie ustawienie wraca na nowo i problem się nie rozwiązuje . Możliwe że coś jeszcze nie działa , ale tego nie odkryłam jeszcze .
Bardzo proszę o pomoc . Pytałam już paru kolegów , którzy znają się na komputerach i mówili że to musi być błąd w rejestrze . Nie mam pojęcia o co chodzi . Jakby ktoś potrafił mi pomóc byłabym wdzięczna :))

polly

Re: problem z kontem administratora

Post autor: polly » 7 lip 2013, 22:23

a i chciałam zauważyć , że na innych kontach działa wszystko sprawnie

ODPOWIEDZ