Małe/duże problemy z komputerem

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
mati113
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2013, 19:11

Małe/duże problemy z komputerem

Post autor: mati113 » 18 lip 2013, 19:18

Witam serdecznie,
Niestety po nieprzespanej nocy podczas której instalowałem Windowsa borykam się z kolejnymi problemami. Może nie będę pisał wszystkiego od razu, a napisze problem z którym borykam się już od kilku godzin i nie mogę sobie poradzić. Z całego serca liczę, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc, bo mi samemu kończą się pomysły, a siły opadają.
Otóż jeszcze wczoraj miałem Windowsa XP na którym bez problemu oglądałem sobie filmy, czy seriale na kinomaniaku, czy podobnych stronach. W nocy zainstalowałem Windowsa 8 i starałem się wgrać sterowniki do karty graficznej i płyty głównej. Mimo to dziś próbuje załączyć serial na wyżej wymienionym serwisie no i tu moje zaskoczenie, bo w małym obrazku serial leci normalnie, ale gdy tylko dam pełny ekran serial leci 10-15 sekund i obraz się zatrzymuje, a głos leci dalej. Wracając do miniaturki znów wszystko wraca do normy i leci normalnie. Próbowałem odinstalować Flesha 11 i zainstalować 10, ale to nic nie dało. Próbowałem z różnymi przeglądarkami - Opera, Google Chrome, IE. Z tym, że w IE to w ogóle serial nie chciał się włączyć, a wyskakiwał taki komunikat:

http://imageshack.us/photo/my-images/15/ugp4.jpg/

Liczę na to, że będziecie w stanie mi pomóc, bo naprawdę nie wiem do kogo mam się już zwrócić.

Serdecznie pozdrawiam,
Mateusz.

zmarcin_wroc
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2013, 23:42

Re: Małe/duże problemy z komputerem

Post autor: zmarcin_wroc » 16 paź 2013, 20:13

Mam problem z Drukarką "Canon MP250", ponieważ nie mogę drukować,bo kiedyś wpadła mi do środka drukarki karta SIM od komórki a potem ją wyciągniełęm i od tego czasu wciąga ta drukarka mi papier może nie wciąga ale ten drukowany papier przechyla się "w prawo" i dlatego się zacina, ale głowice są w porządku bo słychać jak się kręca ale problem tkwi w tym ze nie drukuje tekstu i się zacina papier w drukarce. Mam prośbę czy mógłby ktoś mi pomóc w tej sprawie? Byłbym wdzięczny za pomoc

ODPOWIEDZ