problem ze sterownikami do karty graficznej-jestem zielona:)

Forum o sprzęcie komputerowym - płyty główne, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde, nagrywarki, kontrolery itp.
GREEN DAY
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2010, 14:36

problem ze sterownikami do karty graficznej-jestem zielona:)

Post autor: GREEN DAY » 16 lut 2010, 14:43

Witam serdecznie:) zarejestrowalam sie tu na forum bo byc moze znajde tu rozwiazanie mojego problemu. Jestem zielona jesli chodzi o jakies zaawansowane grzebanie w kompie, jestem standardowa uzytkowniczka programow, windowsa XP.

Kilka dni temu padl mi system w laptopie.Komputer zwiesil sie, ciezko go bylo ponownie uruchomic, nie dzialalo polaczenie z internetem.Fachowcy od internetu powiedzieli mi ze to problem z systemem.

Postawiono system od nowa, wgrano office (kolega sie zajal) ale nadal jest problem, poniewaz nie moge nigdzie znalezc sterownikow do karty graficznej w moim komputerze!Odnalazlam je do sciagniecia jednak jest tam info ze dla SONY VAIO nie sa odpowiednie.Gdzie ich szukac?? Obraz jest niskiej jakosci i skacze przy przewijaniu paska....

Prosze o pomoc bede baaaardzo wdzieczna:) i moze juz nie tak zielona;) Pozdrawiam!



Podaje model laptopa: SONY VAIO VGN-FS285H
Karta graficzna: GeForce Go 6200

:oops:

pingo216
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2010, 19:10

Re: problem ze sterownikami do karty graficznej-jestem zielona:)

Post autor: pingo216 » 21 mar 2010, 12:38

Musisz znaleźć stronę na której będą podane wszystkie sterowniki do twojego lapka.Najlepiej jednak będzie jakściągniesz sobie driver genius.Wpisz w google.Tamna pewnobęzie.PRogramsam ci znajdzie sterowniki i je zainstaluje.

ODPOWIEDZ