Książka do nauki C++

Programowanie w języku C i językach pochodnych, jak C++, C#
grzesiekb91

Książka do nauki C++

Post autor: grzesiekb91 » 27 lut 2010, 23:07

Witajcie,
Założyłem tutaj specjalnie konto, żeby się dowiedzieć jaką książkę mógłbym kupić do nauki C++ ?
I czy jest jakiś inny program do programowania = czy jest Lepszy od C++ ?

I jeszcze inne pytanko, ale tym razem bardziej osobiste ;) Gdybyście mieli wybierać, jaki program do nauki byście wybrali ? Taki, który jest nudny i go nie lubisz, i który przyda Ci się na egzaminie zawodowym (chodzi mi tutaj właśnie o programowanie), czy może coś bardziej luźnego właściwie bardziej mnie interesuje grafika, zabawa.... flash, tworzenie stron itp. Chciałem się zapytać Was o zdanie co bardziej lubicie ? Grafike czy programowanie? No i proszę odpowiedź co do "osobistego" pytania :D

PS. Czy 420 znaków/minutę przy poprawności 99% to wynik dobry ?:D

stary_informatyk
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2010, 18:13

Re: Książka do nauki C++

Post autor: stary_informatyk » 13 cze 2010, 18:21

Tony Zhang - Poznaj C# w 24 godziny. Wydanie 2. Bardzo dobra praktyczna kniga, liczy chyba jakieś 586 stron, napakowana praktycznymi przykładami począwszy od postaw.. podstaw poprzez funkcje, wskaźniki, unie klasy a skończywszy na złożonych strukturach i in. Kosztuje ok 88zł (tyle płaciłem w księgarni)
ale właśnie czyszcze domową biblioteczkę i za 25zł pójdzie. Jak ktos zainteresowany to pisać r.kownacki@wp.pl

mistrz968

Re: Książka do nauki C++

Post autor: mistrz968 » 6 sie 2010, 22:42

Na allegro.pl znalazłem książkę o takim samym tytule tylko jest inny autor (Jesse Liberty). Czy ta książka jest dobra do nauki c++.

Z góry dziękuję


PS: szukam książki która by uczyła c++ od podstaw

Gość

Re: Książka do nauki C++

Post autor: Gość » 26 lis 2010, 16:51

Osobiście polecam trzytomową książkę "Symfonia C++".

łatwa do zrozumienia, zaczynamy od podstaw tj. 1-wszy program polega tylko na wypisaniu na ekran napisu "Ok!- Startujemy" :))) bardzo przyjemna lektura

ODPOWIEDZ