Problem z uruchamianiem systemu.

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
AxyenX
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2015, 15:33

Problem z uruchamianiem systemu.

Post autor: AxyenX » 6 cze 2015, 16:14

Witam. Dwa tygodnie temu, jak zawsze korzystałem z Laptopa Lenovo G510 (z Win.8.1), w pewnej chwili zaczął strasznie lagować. Pomyślałem że mógł się nagrzać czy coś, więc go wyłączyłem. Na drugi dzień, po odpaleniu laptopa- nic się nie zmieniło, minęło 30 minut, aż w pewnej chwili podczas otwierania strony- zaciął się, zamknąłem go przytrzymując przycisk, którym włączamy laptop ...... od tej chwili system się nie uruchamia. Wygląda to tak: włączam go -> 20 sekund pokazuje się logo Lenovo -> pod napisem Lenovo, pojawia się komunikat: ,,Przygotowywanie automatycznej naprawy'' i trwa to kolejne 20 sekund -> wtedy wszystkie napisy znikają i zostaje tylko podświetlony na czarno ekran. Zostawiłem go w takim stanie na noc i nic się nie zmieniło..... Wyczyściłem go już, sprawdziłem czy ram nie wypadł (takie podstawowe badania) i dalej nic. Nie jestem informatykiem i trochę słabo znam się na laptopach, więc bardzo proszę Was o pomoc :(

Nie Umiem Pisać

Re: Problem z uruchamianiem systemu.

Post autor: Nie Umiem Pisać » 8 sie 2015, 12:13

Mam dokładnie ten sam problem i także z laptopem firmy lenovo.
Ma ktoś jakieś pomysły o co może chodzic? :/

ODPOWIEDZ