Instalacja Winowsa - pomocy!

Administracja serwerów i klientów opartych na systemach Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, oraz Windows 98
ooldxman
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2010, 22:18

Instalacja Winowsa - pomocy!

Post autor: ooldxman » 14 cze 2010, 22:23

Poradźcie mi co mam zrobić. Zrobiłem format i próbowałem zainstalować Windowsa XP Professionala i w biosie po formacie, w momencie gdy pisze "Instalator kopiuje pliki do folderów instalacji systemu Windows", zawsze na sześćdziesięciu procentach wyskakuje mi taki błąd "Skopiowanie pliku comct132.dll nie było możliwe.". Mam kilka opcji do wyboru w tym momencie, mogę ponowić operację kopiowania, albo pominąć ten plik. Jeżeli ponowię to po chwili ten sam błąd wyskoczy. Jeżeli pominę ten plik to na sześćdziesiątym pierwszym procencie wyskoczy kolejny, taki sam błąd tylko, że będzie on dotyczył innego pliku. I tak już będzie co chwilę, aż do końca instalacji. Jak już się zakończy ta instalacja i laptop się zrestartuje to przy momencie w którym normalnie powinien się załadować pulpit wyskakuje komunikat, że instalator ponownie się włącza.

Innym razem tylko na tych sześćdziesięciu procentach wyskoczył ten jeden błąd, ale potem i tak wyskoczył błąd o braku tego felernego pliku.

Do instalacji używam pirackiej kopi ponieważ sterowniki, gwarancja, wszystkie inne papiery oraz oryginalna płyta z systemem Windows zginęły mi podczas, którejś przeprowadzki. Klucz mam dalej, jest on na naklejce pod spodem laptopa. Nie mam pieniędzy w tej chwili na kupno nowego Windowsa.

Próbowałem ściągnąć parę Windowsów, nagrywałem tak i owak i jak by nie było - za każdym razem nie mogłem bootować, zmarnowałem osiem płyt DVD i rozłożyłem ręce. W tej chwili piszę z komputera rodziców. Wcześniej tak samo robiłem i było wszystko dobrze, nie rozumiem czemu teraz tak się dzieje.

Mój laptop to ACER 5220 Extensa, a winda, którą chcę zainstalować to XP Professional 32.

Będę bardzo, bardzo wdzięczny, za pomoc, jakiekolwiek wskazówki, albo wskazanie mi gdzie mogę znaleźć rozwiązanie mojego problemu. O i jeszcze... moja wiedza na temat komputerów jest znikoma :).