monitor do mnie mruga .. ;(

Forum poświęcone rozwiązywaniu różnego typu problemów technicznych ze sprzętem komputerowym
HaveYouMetTed
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2011, 18:42

monitor do mnie mruga .. ;(

Post autor: HaveYouMetTed » 6 lis 2011, 18:50

Jak w temacie. Miga obraz co jakieś 3 sekundy. Pisząc mignięcie mam na myśli zamianę obrazu na czarny ekran i za chwilę powrót do poprzedniego obrazu. Nie bardzo wiem czym to jest spowodowane. Przeinstalowałam już sterowniki obrazu, aczkolwiek to pomaga na jakąś godzinę, później monitor znowu mnie podrywa ;( I pojawiają się też takie czerwone paseczki , i bywa tak że grafika się jakoś całkiem zniekształca.

Nie wiem czym to moze byc spowodowane. Nigdy nie czyściłam wnętrza komputera. I nie mam odpowiednich sterowników do mojego monitora, ale wczesniej jakoś nie występował ten problem. Szału już dostaję normalnie, pomocy :oops:

HaveYouMetTedzik

Re: monitor do mnie mruga .. ;(

Post autor: HaveYouMetTedzik » 6 lis 2011, 20:55

Dobrałem się do środka komputera, kurzu było tyle że do tej pory drapie mnie w gardle, aczkolwiek wyczyszczenie wszystkiego co popadnie przyniosło żądany skutek. Póki co nie miga i nie ma żadnych pasków, ale wolę nie chwalić dnia przed zachodem słońca więc będę informować o dalszych losach mojego komputerka.

ODPOWIEDZ