Z innej beczki.
-
Szymon Konieczny
- Posty: 142
- Rejestracja: 1 sie 2024, 11:01
Re: Z innej beczki.
Mamy czerwony alert, tym wzorem, można łatwo system wysypać. Informatycy do pracy.
Jeżeli odwiedzasz nas po raz pierwszy, zapraszamy do darmowej i prostej rejestracji, która da Ci pełny dostęp do funkcjonalności forum. Jeżeli natomiast posiadasz już konto, możesz zalogować się.
Zapraszamy!