Administrator Serwerów
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097, dla jednego ze swoich Klientów, osoby do pracy na stanowisku:
Starszy Administrator Serwerów Aplikacyjnych
Obowiązki
• Instalacja, zarządzanie i wsparcie serwerów i aplikacji opartych na platformie CentOS/Debian;
• Administracja, monitoring i backup systemów corowych/transakcyjnych;
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi i wsparcia dla infrastruktury serwerowej jak i aplikacji biznesowych;
• Testy i implementacja nowych rozwiązań przed wdrożeniem na produkcję;
• Utrzymywanie środowisk produkcyjnych i testowych;
• Tuning i rozwiązywanie problemów z związanych z utrzymaniem i rozwojem firmowych serwerów i aplikacji bazodanowych itp.
• Bieżące utrzymanie systemów, rozwiązywanie problemów, dbanie o wysoką dostępność powierzonych serwerów i aplikacji;
• wsparcie na telefon
• współpraca z innymi działami (w sprawach związanych z IT)
Wymagania
• Dobra znajomość systemów Linux (CentOS/Debian);
• Doświadczenie w administracji serwerami baz danych (PostgreSQL) w tym instalacja, optymalizacja, tuning, klastrowanie, replikacja;
• Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów w środowisku wysokich dostępności;
• Doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi (Apache Tomcat) w szczególności dotyczące bezpieczeństwa;
• Umiejętność pisania skryptów (bash/perl/python);
• Doświadczenie w zarządzaniu i konfiguracji infrastruktury sieciowej zarówno softwarowej (haproxy, keepalived) jak i hardwarowej (routing/switching +VPN IPSec w oparciu o rozwiązania Cisco);
• Dobra znajomość protokołu TCP/IP;
• Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu polityk backupu;
• Znajomość aplikacji służących do automatyzacji backupu;
• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji;
• Odpowiedzialność i samodzielność;
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
• Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy;
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację werbalną i pisaną,
Mile widziane:
znajomość technologii: Java, języków C/C++,
znajomość zagadnień wirtualizacji (XEN i/lub KVM),
umiejętność budowy i zarządzania macierzami dyskowymi będzie dodatkowym atutem,
znajomość systemów monitoringu – Nagios, Cacti, SNMP
Oferujemy
• Umowę o pracę
• Pracę w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość poszerzenia swoich kompetencji zawodowych
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres warszawa@jobhouse.pl z podaniem w tytule nr. ref. ADM/IT/WAW
Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".