Trener/Szkoleniowiec MS Access

Oferujesz lub szukasz pracy? To miejsce jest dla Ciebie!
Natalia Kowal
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:19

Trener/Szkoleniowiec MS Access

Post autor: Natalia Kowal » 10 sty 2019, 16:43

Do podstawowych obowiązków należeć będzie przede wszystkim prowadzenie szkoleń dla niewielkich grup uczestników (od 4 do 6 osób) oraz udział w opracowaniu programów szkoleń i materiałów szkoleniowych. Nasze szkolenia zazwyczaj realizowane są w dni robocze – od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16. Działamy na terenie całego kraju, ale możliwe jest ustalenie współpracy wyłącznie na wybranym obszarze (regionie).OCZEKUJEMY:

bardzo dobrej znajomości programu Access;
doświadczenia w prowadzeniu szkoleń;
zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych oraz umiejętności przekazywania wiedzy;
gotowości do kilku w miesiącu, kilkudniowych (maksymalnie trzy- lub czterodniowych) podróży służbowych.


DODATKOWE ATUTY:

posiadanie referencji;
posiadanie certyfikatów językowych;
wykształcenie techniczne.


GWARANTUJEMY:

współpracę z miłymi, optymistycznymi i wykwalfikowanymi ludźmi;
elastyczne warunki współpracy w zależności od preferencji kandydata – oferujemy zarówno możliwość współpracy w ograniczonym zakresie kliku dni w miesiącu, jak również jako główne miejsce zatrudnienia/współpracy;
wybór formy zatrudnienia uwzględniający preferencje kandydata – praktykujemy umowy krótko- i długoterminowe, możliwe są zarówno umowy o współpracę (B2B), jak i tradycyjne formy zatrudniania (w tym typowa umowa o pracę w przypadku współpracy w szerokim zakresie);
atrakcyjne wynagrodzenie, rozliczane zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy oraz zwroty kosztów podróży/noclegu etc.,
pozafinansowe benefity, m.in. wyżywienie w trakcie szkoleń.


Poszukujemy osób chcących prowadzić szkolenia w trybie dziennym w dni robocze. Ostateczne terminy ustalane są z wyprzedzeniem zarówno z trenerem, jak i klientami.

Przed złożeniem aplikacji, w celu zapoznania się z krótkimi informacjami o naszej firmie, zachęcamy do odwiedzenia strony:

https://www.cognity.pl/praca-trenera,k,18.html


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.com.pl z dopiskiem "SC TRENER ACCESS".Uprzejmie informujemy, że na tym etapie rekrutacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cognity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-363) przy ul. Szafrana 5C/37 dla celów rekrutacji bieżącej oraz w przyszłości".

Administratorem danych osobowych zebranych w toku rekrutacji będzie Cognity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-363) przy ul. Szafrana 5C/37. Przekazanie swojego zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej i będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody. Wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Niewyrażenie zgody będzie równoznaczne z brakiem możliwości odpowiedzi na przekazane zgłoszenie.